OK

Marketing specialist / Marketingový specialista

Společnost Geberit, evropský lídr v oblasti koupelnové keramiky, sanitárních zařízení a sanitárních technologií, se sídlem ve Švýcarsku, posiluje svůj tým v České republice.

Náplň práce:

  • Komplexní marketingové činnosti s cílem upevňování pozice značky a podpory rozvoje trhu ČR a v rámci všech cílových skupin
- Mediální plánování, komunikace s médii a mediální agenturou, PR aktivity, zpracování tiskových zpráv
- Správa webových stránek v redakčním systému společnosti
- Součinnost s obchodním týmem a jeho intenzivní podpora prostřednictvím marketingových aktivit v souladu s potřebami obchodu (časté služební cesty v rámci ČR)
- Plánování a realizace aktivit na podporu prodeje, jejich analýza a zpětná kontrola efektivity
- Organizace výstav a veletrhů, akcí pro zákazníky, prezentačních akcí v rámci ČR
- Pravidelný reporting
- Pracovník na pokyn nadřízeného plní také individuální úkoly, které jsou v souladu s povahou a charakterem jeho pracovní činnosti nebo vyplývají z provozních potřeb společnosti

Místo výkonu práce: Praha / Česká republika + dle potřeby celá ČR (v rámci služebních cest)
Nástup: dohodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci na HPP ve stabilní nadnárodní společnosti se sídlem ve Švýcarsku, evropského lídra ve své oblasti
- solidní příjem v závislosti na Vašem vzdělání, pracovních zkušenostech a pracovním výkonu
- pravidelné čtvrtletní výkonnostní prémie (po zkušební době)
- 13tý a 14tý plat dle interních pravidel společnosti
- jiné benefity společnosti

Požadujeme:

  • VŠ, minimálně však odborné SŠ vzdělání se zaměřením na marketing
- dokonalá znalost českého jazyka (schopnost provádět korekce překladů do češtiny)
- znalost angličtiny na velmi dobré komunikační úrovni slovem i písmem je podmínkou
- velmi dobrá znalost práce s PC
- prezentační schopnosti
- analytické myšlení
- znalost účetních pravidel při akontaci marketingových aktivit
- ŘP skupiny B – aktivní řidič (podmínkou)
- samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování
- trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav
- schopnost a ochota vystavit se vysokého pracovnímu nasazení

Pokyny pro uchádzeče:

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a nabídka Vás zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis v češtině a v angličtině v elektronické podobě na adresu: humanresources.cz@geberit.com

Pokud nebudete kontaktováni do 21 dní od odeslání životopisu, nepostoupil/-a jste ve výběrovém řízení.

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Geberit spol. s r.o., Sokolovská 2408/222, CZ-109 00 Praha za účelem zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Současně tím potvrzujete, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a úplné.

Ucházet se online zde

Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky. Geberit má 35 výrobních závodů, z nichž 6 je v zámoří. Centrála společnosti se nachází v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Skupina Geberit zaměstnává 12 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa.